Neokatechumenat

Neokatechumenat jest wspólnotą w Kościele zmierzającą do ponownego odkrycia bogactwa chrztu. Jest narzędziem i darem danym Kościołowi, gdzie w ciągu wielu lat formacji opartej o Pismo Święte, modlitwę w niewielkich wspólnotach prowadzi się wiernych do wiary dojrzałej. Jej inicjatorem jest Kiko Arguello, realizujący objawienie w którym otrzymał polecenie od Najświętszej Dziewicy Maryi: "Trzeba tworzyć wspólnoty chrześcijańskie takie jak Święta Rodzina z Nazaretu, które żyłyby w pokorze, prostocie i uwielbieniu, gdzie drugi jest Chrystusem".

Neokatechumenat

Wspólnota Galilea

Pierwsze spotkanie naszej wspólnoty i oficjalne rozpoczęcie nowego roku będzie miało miejsce JUŻ 5 września 2016 r. (poniedziałek)!! Najpierw Eucharystia o godzinie 18:00 w garnizonie (już zapraszam do śpiewania, czytania, wspólnej modlitwy), później integracja przed plebanią a na koniec wspólna modlitwa w salce. Myślę, że około godziny 20:30 skończymy. Przybywajcie wszyscy i zapraszajcie kogo się da! Wszyscy z Bieszczad, ŚDMów, wolontariatu, SMALów i Golgot Młodych!:) Pan jest dobry i dla każdego przygotował miejsce! Przekazujcie sobie informacje i zachęcajcie siebie nawzajem. Czekamy na Was z wielką nadzieją i radością!!!:)

Planujemy zachować zeszłoroczny układ spotkań, czyli środy od 16:00 do 18:00 i piątki od 19:00 do 21:00. Spotkania odbywają się na plebanii w mieszkaniu księdza Michała. Jak się okaże, że jest nas za dużo to zrobimy trzeci termin:) w najbliższą środę i piątek (07.09 i 09.09) spotkania będą już normalnie. Oczywiście wystarczy być na jednym spotkaniu w tygodniu bo dwa razy jest to samo:)

Zapraszamy do dołączenia do grupy na fb. Aby dołączyć należy poprosić któregoś z członków grupy o wysłanie zaproszenia. Tam też widamości i inne wydarzenia podawane są na bieżąco.

28 maja 2017

Niedziela, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego