Intencje mszalne 19 X – 27 X 2019 r.

SOBOTA 19 X

Godz.730 + Anna Wolska – (gr. 5).

Godz.730 – O przemianę serca dla Dariusza, potrzebne łaski i zdrowie. 

Godz.800+ Janina Molenda – (gr. 19).

Godz.800+ Marianna i Bronisław Skorek, Edward Figarski.

Godz.800+ Józef Kraszewski (XXX).

Godz.1200– Dziękczynno – błagalna dla Dominika Lipskiego w 6 r. urodzin.

Godz.1800 + Józef Bartosz (6 r.), Wojciech, Stanisława, Jan, Antoni ++ Bartoszów, Piotr, Zofia ++ Ligęzów, Stanisław Szewczyk.

Godz.1800 + Zofia Czyż (2 r.).

NIEDZIELA 20 X

Godz.700 – O przemianę serca dla Dariusza, potrzebne łaski i zdrowie. 

Godz.700 + Sławomir Leszczyński (od pracowników Urzędu Miasta).

Godz.830 + Robert Kołakowski (19 r.) zm. z rodziny.

Godz.830 + Janina Molenda – (gr. 20).

Godz.1000+ Anna Wolska – (gr. 6).

Godz.1000+ Tadeusz Banaszek (11 r.) ++ Banaszków i Skwarów.

Godz.1000– Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla jubilatów Sabiny

i Jana w 55 r. ślubu.

Godz.1130+ Mieczysław Sołtycki (17 r.) ++ Sołtyckich i Didoszaków.

Godz.1130+ Janina Ochal, Ignacy Woszczyk, Stanisław, Celina, Zdzisław ++ Saranów.

Godz.1300 + Edward (13 r.), Antoni, Katarzyna Kędziora.

Godz.1300+ Stefania, Józef Zdon; Teresa, Edward Wnuk.

Godz.1630 + Mirosław Białek (urodzinowa). 

Godz.1800 + Alicja (16 r.), Stanisław, Genowefa Strzeleccy.

 

PONIEDZIAŁEK 21 X

Godz.730+ Anna Wolska – (gr. 7).

Godz.730– O przemianę serca dla Dariusza, potrzebne łaski i zdrowie.

Godz.800+ Janina Molenda – (gr. 21).

Godz.800+Anna, Franciszek Chwiłkowscy; Grażyna, Katarzyna Matras, Wacław

Bojarski.

Godz.1200 + Teresa Samiec.

Godz.1800 + Jadwiga Góźdź (imieninowa).

Godz.1800 + Apolonia, Jan, Grzegorz ++ Podgalskich; Irena, Ryszard, Jan, Zbigniew, Eugeniusz ++ Iwanów; Aniela, Mieczysław, Stefan ++ Dudków.

WTOREK 22 X

Godz.730+ Anna Wolska – (gr. 8).

Godz.730– O przemianę serca dla Dariusza, potrzebne łaski i zdrowie.

Godz.800+ Janina Molenda – (gr. 22).

Godz.800+ Piotr Malinowski (XXX).

Godz.1200– O zdrowie i bł. Boże dla Barbary i całej rodziny Prządów, Kwapiszów

i Konarzewskich.

Godz.1745- Nowenna do św. Antoniego

Godz.1800 + Irena, Jerzy Szymel.

Godz.1800 + Stanisław (7 r), Bronisław (4 r.) Araucz.

ŚRODA 23 X

Godz.730+ Anna Wolska – (gr. 9).

Godz.730+ Stanisława, Władysław, Ludwik, Jerzy.

Godz.800+ Janina Molenda – (gr. 23).

Godz.800+ Wacław (8 r.), Zofia (6 r.) Rokita.

Godz.1200+ Sabina, Antoni Kaniewscy; Katarzyna, Grażyna, Zofia, Edward Matras.

Godz.1745- Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Godz.1800+ Kazimiera (10 r.), Marian, Andrzej, Janina, Bronisław, Andrzej

++ Zychowicz i Paluch.

Godz.1800 + Aniela (45 r.), Franciszek (23 r.), Jan, Jerzy, Edmund ++ Abramków, Chmielewskich i Beczków.

CZWARTEK 24 X

Godz.730+ Anna Wolska – (gr. 10).

Godz.730+ Feliksa Kwiecińska i zm. z tej rodziny.

Godz.800+ Janina Molenda – (gr. 24).

Godz.800+ Teresa Gil (od przyjaciół i znajomych z ul. Krasickiego).

Godz.1200+ Stefan (23 r.), Helena Szpunar.

Godz.1745- Koronka doMiłosierdzia Bożego

Godz.1800– Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego:

– W intencji ofiarodawców i darczyńców naszego kościoła

– W intencji solenizantów i jubilatów tygodnia

– O opiekę M. Bożej Różańcowej dla Ryszarda

+ Teodora Wydra (1 r.);  Tadeusz Zdunek, Stanisław (18 r.), Regina, Henryk, Krzysztof, Stefan, Apolonia, Zdzisław Piórczyńscy;  + Arnold Marszałek (7 r.), Bronisław (6 r.), Janina (3 r.) Matyjaszek;  + Stanisława Bartuzi (10 r.);  + Stanisław, Waleria, Maria, Tadeusz, Józef, Zofia, Alek, Kazik, Janek oraz o opiekę nad Jadwigą; 

+ Józef Olszak (od sąsiadów z klatki Partyzantów 5 a)

PIĄTEK 25 X

Godz.730 + Anna Wolska – (gr. 11).

Godz.730+ Józef Chomicki ++ Chomickich i Paluchów.

Godz.800+ Janina Molenda – (gr. 25).

Godz.800+ Maria Ziemba (XXX).

Godz.1200+ Jarosław – Andrzej Kozieł.

Godz.1800 + Czesław Kania.

Godz.1800 + Mirosław Józef Grzęda (XXX).

SOBOTA 26 X

Godz.730 + Anna Wolska – (gr. 12).

Godz.730 + Paulina, Wojciech, Stanisław, Stanisław, Stanisław, Stanisława, Sabina, Kazimierz ++ Wujców, Zybałów i Lisiowskich. 

Godz.800+ Janina Molenda – (gr. 26).

Godz.800+ Krystyna, Edward Cicheccy; Maria, Kazimierz Szczupaczyńscy; Zofia, Leszek, Michał Matras.

Godz.800+ Adam Zdzisław Wojtaszek (XXX).

Godz.1200+ Mieczysław Szmit (XXX).

Godz.1800– Dziękczynno – błagalna z okazji 50 r. zawarcia zm. małżeńskiego Anny

i Tadeusza Kozaków. 

NIEDZIELA 27 X

Godz.700 + Zdzisław, Tomasz Wiącek.

Godz.700 + Teresa, Irena, Elżbieta ++ Kuś, Posielskich i Kotlarz.

Godz.830 + Janina Molenda – (gr. 27).

Godz.830 + Regina (22 r.), Edward, Mieczysław Posturzyńscy; Helena, Michał Jakubiak.

Godz.1000+ Anna Wolska – (gr. 13).

Godz.1000+ Stanisław, Krystyna, Stanisław, Genowefa Kisiel.

Godz.1130+ Marian Warowny (1 r.).

Godz.1130+ Tekla, Genowefa, Wojciech, Ludwik, Aniela, Władysław, Zdzisław, Zyta, Józef, Józefina.

Godz.1300 – Dziękczynno – błagalna o bł. Boże i opiekę M. Bożej dla Eweliny

i Zbigniewa.

Godz.1300 – Dziękczynno – błagalna w 10 r. ślubu o potrzebne łaski, bł. Boże i opiekę M. Bożej dla Beaty i Krzysztofa oraz ich dzieci Nikoli  Emila.

Godz.1300 – Dziękczynno – błagalna w 55 r. ślubu Ryszarda i Czesławy dla ich dzieci

i wnuków.

Godz.1630 + Stanisława Bartuzi (10 r.), Stefan ++ Bartuzich. 

Godz.1800 + Ewa Kustra (1 r.), Leokadia, Mieczysław Ptasińscy; Stanisław, Janina Nowaczek; Irena, Mieczysław, Jerzy, Krzysztof Kustra.

TV Lumen

Dzisiaj jest

środa,
23 października 2019

(296. dzień roku)

Święta

Środa, XXIX Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera albo wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

Licznik

Liczba wyświetleń:
3467218