Intencje mszalne 05.11 – 11. 11.2018

NIEDZIELA 11 XI

Godz.700+ Janina Jurkiewicz – gr. (29).

Godz.700+ Wanda (32 r.), Franciszka, Maria, Stefan, Stanisław, Marian.

Godz.830+ Celina (4 r.), Henryk (29 r.) Śmich.

Godz.830+ Józef Słowicki (6 r.).

Godz.1000+ Stanisław Sikora (8 r.).

Godz.1000– Dziękczynna za przeżyte lata i otrzymane łaski z prośbą o dalsze

bł. Boże, opiekę Matki i zdrowie dla Zygmunta Skubisz z okazji urodzin.

Godz.1130+ Edward Kacperek (1 r.) ++ Kacperków.

Godz.1130+ Janina (12 r.), Jerzy (11 r.) Jeżynowie; Józef, Józefa Kopeć zm. z tych rodzin.

Godz.1300+ Jerzy Sołtycki ++ Didoszaków i Sołtyckich.

Godz.1300+ Roman Olszak (11 m.).

Godz.1630 + Halina Ziółek – gr. (8).

Godz.1800+ Janusz Kotkiewicz (29 r.).

 

PONIEDZIAŁEK 12 XI

Godz.730+ Janina Jurkiewicz – gr. (30 - ostatnia).

Godz.730+ Jan, Aleksandra.

Godz.800+ Halina Ziółek – gr. (9).

Godz.800+ Renata Soural (czyt. Zoral).

Godz.1200+ Teodozja Gawdzik (27 r.), Wacława, Jan, Stefan ++ Śliwińskich.

Godz.1800– Zbiorowa za zmarłych z ul. Norwida 11 i 12.

Godz.1800+ Henryk Maj.

 WTOREK 13 XI

 

Godz.730 + Maria, Zofia, Marcin, Danuta, Tadeusz, Janina.

Godz.730 + Halina Ziółek – gr. (10).

Godz.800­+ Stanisław Gawron (20 r.) ++ Gawronów i Kowalczyków.

Godz.800­+ Tadeusz Krasowski (4 m.).

Godz.1200 + Jan Drąg ++ Drągów i Kaniów.

Godz.1745- Nowenna do św. Antoniego

Godz.1800 – Zbiorowa za zmarłych z ul. Olszewskiego 4, 6, 8; Sieroszewskiego 2 i 3.

Godz.1800 + Anna, Julian Fudala ++ Krzysztofików.

 ŚRODA 14 XI

Godz.730+ Franciszek, Łucja, Sławomir, Henryk, Stanisław ++ Szewczyków i Wąsowskich.

Godz.730 ++ Sobieraj, Rogowskich, Wiśniewskich i Lesiak.

Godz.800 + Halina Ziółek – gr. (11).

Godz.1200 + Władysław Mizak (23 r.), Zofia, Stanisław, Stanisława ++ Mizaków.

Godz.1745- Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Godz.1800– Zbiorowa za zmarłych z ul. Norwida 32, 34, 36 i Skowieszyńska.

Godz.1800+ Czesław Gawęcki.

 CZWARTEK 15 XI

Godz.730 + Aniela, Zygmunt Szepietowscy ++ Szepietowskich i Garczyńskich.

Godz.730 + Stanisław Osiak (13 r.).

Godz.800+ Halina Ziółek – gr. (12).

Godz.1200+ Dominika Kuczyńska (6 r.).

Godz.1745- Nowenna do Miłosierdzia Bożego

Godz.1800 – Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego:

 – W intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszego kościoła

 – W intencji solenizantów i jubilatów tygodnia

– O łaskę zdrowia dla Walerii, bł. Boże, opiekę i opiekę M. Bożej

+ Bolesław, Helena (urodzinowa) Musińscy

+ Janina (5 r.), Marian (22 r.) Pytka

+ Bartłomiej Ogrodniczuk (5 r.), Danuta Góralska (6 r.)

+ Stanisław (24 r.), Marek (9 r.) Misztal

+ Irena Pałaszkiewicz (r. śm.), Wojciech (14 r.)


 PIĄTEK 16 XI

 

Godz.730 – W intencji Barbary.

Godz.730 + Barbara Rodak (od rodziny Baranów z Żelechowa).

Godz.800+ Kazimiera, Jan, Krzysztof Górscy i zm. rodziny.

Godz.1200+ Władysława (10 m.), Józef Mikos.

Godz.1800– Zbiorowa za zmarłych z ul. Cichockiego 5, 6, 7.

Godz.1800+ Halina Ziółek – gr. (13).

 

 SOBOTA 17 XI

Godz.730+ Józefa, Stefan, Jerzy, Ludwika ++ Szczepańskich.

Godz.730+ Helena Malinowska (6 r.), Jan, Waldemar, Adam Malinowscy.

Godz.800 + Józef, Kazimierz

Godz.800– O zdrowie i bł. Boże dla Anny i Grzegorza Sadurów oraz ich dzieci Amelii

i Aleksandra.

Godz.1200 + Sławomir Mizerski (od mieszkańców bl. Norwida 12).

Godz.1800– Zbiorowa za zmarłych z ul. Partyzantów 3, 5, 8, 9, 9a, 10, 11.

Godz.1800+ Halina Ziółek – gr. (14).

 

 NIEDZIELA 18 XI

Godz.700+ Marianna, Andrzej, Zygmunt ++ Janczarek i Jankowskich.

Godz.700+ Waleria, Regina, Jadwiga, Stanisław, Wacław ++ Kotkiewicz.

Godz.830+ Marek, Piotr, Ryszard, Genowefa, Bolesław Cieślak; Jan, Helena Śmiech.

Godz.830+ Ewa Pastucha (16 r.), Felicja, Jan, Joanna, Antoni.

Godz.1000+ Zdzisław (4 r.), Janusz (imieninowa) Łaszcz ++ Łaszczów.

Godz.1000+ Mirosław (12 r.), Sabina, Stanisław Woszczyk ++ Woszczyków,

Markiewiczów, Tyburcych, Krawczyków.

Godz.1130+ Zofia (3 r.), Jan Muszyńscy.

Godz.1130+ Michał (9 r.), Jerzy, Paweł Wójciak; Alina Stępień.

Godz.1300+ Stefan (4 r.), Feliksa (11 r.), Bolesław (27 r.) ++ Kosmalów, Woszczyków, Siedleckich.

Godz.1300+ Halina Ziółek – gr. (15).

Godz.1630 + Henryk Wawer (2 r.)

Godz.1800+ Helena Suszek (6 r.).

 

TV Lumen

Dzisiaj jest

sobota,
17 listopada 2018

(321. dzień roku)

Święta

Sobota, XXXII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Licznik

Liczba wyświetleń:
2854325