W niedzielę 26 czerwca, nasza parafia przeżywała wizytację kanoniczną. Co pięć lat biskup diecezjalny wizytuje parafię, aby zapoznać się z jej stanem duchowym i materialnym. Naszą parafię wizytował sufragan naszej archidiecezji bp. Józef Wróbel. Program wizytacji był następujący: na mszy o 8.30 spotkanie z osobami posługującymi w naszej Parafii, a mianowicie z katechetami i pracownikami. Na mszy o godz. 10.00 spotkanie z Radą Parafialną, Kółkami Różańcowymi, Legionem Maryi, Chórem parafialnym, i wspólnotami Neokatechumenalnymi, o godz. 11.30 spotkanie z dziećmi i rodzicami, o godz. 13.00 podczas mszy św. Ks. bp udzielił sakramentu chrztu. O godz. 16.30 msza św. i spotkanie z Oazą Kościoła Domowego, a o godz. 18.00 msza św. z udziałem młodzieży.

wtorek,
19 czerwca 2018